logo

Van Sneek tot aan Maastricht - Altijd Dichtbij

Ondanks onze landelijke dekking, ligt onze kracht bij de lokale relaties. Uiteindelijk is de relatie tussen de praktijk en het lab het belangrijkst. Hieronder vindt u een overzicht van de contact gegevens van onze lokale vestigingen.

Algemeen emailadres: info@4dental.nl

Support intra-orale scanner installatie: Overzicht IOS Installateurs

4Dental Labs

De volledige all-round labs die u van ons gewend bent. Voor zowel hoogwaardig kroon- en brugwerk als prothese werk kunt u terecht bij deze locaties. De locaties bieden zowel de 4Dental NL productlijn aan als de 4Dental BITE productlijn.

Alkmaar
Edisonweg 24
1821 BN Alkmaar
T: 088-8484470
E: alkmaar@4dental.nl

Wij hebben een CAD Team
scanteam.alkmaar@4dental.nl

Amsterdam
Anthony Fokkerweg 61
1059 CP Amsterdam
T: 088-8484450
E: amsterdam@4dental.nl

Wij hebben een CAD Team
scanteam.amsterdam@4dental.nl

Apeldoorn
Molenmakershoek 21
7328 JK Apeldoorn
T: 088-8484500
E: apeldoorn@4dental.nl

Wij hebben een CAD Team
scanteam.apeldoorn@4dental.nl

Arnhem
Wilhelminastraat 25
6812 CT Arnhem
T: 088-8484410
E: arnhem@4dental.nl

Wij hebben een CAD Team
scanteam.arnhem@4dental.nl

Bergen op Zoom
Stationsplein 11
4611 BX Bergen op Zoom
T: 0164-230878
E: bergenopzoom@4dental.nl

Wij hebben een CAD Team
scanteam.bergenopzoom@4dental.nl

Breda
Lage Kant 196
4817 GL Breda
T: 088-8484440
E: breda@4dental.nl

Wij hebben een CAD Team
scanteam.breda@4dental.nl

Deventer
Brinkgreverweg 52
7413 AD  Deventer
T: 088-8484560
E: deventer@4dental.nl

CAD Team Hengelo maakt onze designs
scanteam.hengelo@4dental.nl

Eindhoven – Arodent
Gestelsestraat 28
5582 HH Waalre
T: 088-8484455
E: eindhoven@4dental.nl

Wij hebben een CAD Team
cadcam@arodent.nl

Epe
Korte Veenteweg 9-B
8161 PC Epe
T: 088-8484540
E: epe@4dental.nl

CAD Team Apeldoorn maakt onze designs
scanteam.apeldoorn@4dental.nl

Hardenberg
Nijenstede 1
7770 CB  Hardenberg
T: 088-8484570
E: hardenberg@4dental.nl

CAD Team Hengelo maakt onze designs
scanteam.hengelo@4dental.nl

Harderwijk
Wethouder Jansenlaan 73
3844 DG Harderwijk
T: 088-8484510
E: harderwijk@4dental.nl

Wij hebben een CAD Team
scanteam.harderwijk@4dental.nl

Hengelo
Balistraat 25
7556 AH  Hengelo
T: 088-8484550
E: hengelo@4dental.nl

Wij hebben een CAD Team
scanteam.hengelo@4dental.nl

Lelystad
Botter 11-43
8232 JS Lelystad
T: 088-8484520
E: lelystad@4dental.nl

Wij hebben een CAD Team
scanteam.lelystad@4dental.nl

Reeuwijk
Jan Tinbergenstraat 1
2811 DZ Reeuwijk
T: 088-8484420
E: reeuwijk@4dental.nl

Wij hebben een CAD Team
scanteam.reeuwijk@4dental.nl

Volendam
Sportlaan 21
1131 BK Volendam
T: 088-8484480
E: volendam@4dental.nl

Wij hebben een CAD Team
scanteam.volendam@4dental.nl

Vlissingen
Handelsweg 3
4387 PC Vlissingen
T: 088-8484460
E: vlissingen@4dental.nl

Wij hebben een CAD Team
scanteam.vlissingen@4dental.nl

Zwolle
Spui 325
8032 VS Zwolle
T: 088-8484430
E: zwolle@4dental.nl

Wij hebben een CAD Team
scanteam.zwolle@4dental.nl

4Dental Ortho
Spui 325
8032 VS Zwolle
T: 085-0707888
E: ortho@4dental.nl

Wij hebben een CAD Team
scanteam.zwolle@4dental.nl

4Dental Partner Labs

Mooie lokale merken die zich hebben verbonden aan 4Dental. Zo kunnen wij landelijke dekking bieden en samen u de best mogelijke service bieden. Voor zowel hoogwaardig kroon- en brugwerk als prothese werk kunt u terecht bij deze locaties. De locaties bieden zowel de Nederlandse productlijn aan als de 4Dental BITE productlijn.

Optident
Ouverture 149
5629 PT Eindhoven
T: 040-2427201
E: info@optidenttandtechniek.nl

Wij hebben een CAD Team
scanteam.optident@4dental.nl

TTL SIPS Oosterhout
Vorselaar 8
4907 LK Oosterhout
T: 0162-422477
E: info@ttlsips.nl

Wij hebben een CAD Team
digitaal@ttlsips.nl

TTL Weegels
Beethovenlaan 240
5011 LN Tilburg
T: 013-4637624
E: info@ttlweegels.nl

Wij hebben een CAD Team
scanteam.weegels@4dental.nl

Tandtechniek Zeist
Henriette van Lijndenlaan 6
3703 AS Zeist
T: 030-6990595
E: info@tandtechniekzeist.nl

Wij hebben een CAD Team
cadcam@tandtechniekzeist.nl

4Dental Service Labs

4Dental Service labs zijn labs die grote praktijken van klanten ondersteunen. Heeft u interesse in een service lab op uw locatie, neem contact met ons op. De service labs worden ondersteund door all-round labs. 4Dental heeft enkele tientallen locaties door heel Nederland.

4Dental Service Lab Beek
Van Sonsbeecklaan 3a
6191 JL Beek
E: beek@4dental.nl

Wij hebben een CAD Team
scanteam.beek@4dental.nl

4Dental Service Lab Bilthoven
Professor Bronkhorstlaan 10 (gebouw 62)
3723 MB Bilthoven
E: bilthoven@4dental.nl

Wij hebben een CAD Team

4Dental Service Lab (KLIK)
Essebaan 1
2908 LJ Capelle a/d Ijssel
E: capelle@4dental.nl

Wij hebben een CAD Team

4Dental Service Lab Cuijk
Grotestraat 2
5431 DK Cuijk
E: cuijk@4dental.nl

4Dental Service Lab Dordrecht
Burg. De Raadtsingel 49
3311 JG Dordrecht
E: dordrecht@4dental.nl

4Dental Service Lab
Hellevoetsluis

Rijksstraatweg 90
3223 KB Hellevoetsluis
E: hellevoetsluis@4dental.nl

4Dental Service Lab Hoogvliet
Middenbaan-Noord 34
3191 EH Hoogvliet
E: hoogvliet@4dental.nl

Wij hebben een CAD Team

4Dental Service Lab Kvpa
Weerdestein 117, Gebouw 4
1083 GH Amsterdam
E: kvpa@4dental.nl

Wij hebben een CAD Team

4Dental Service Lab Leerdam
Voorwaartsveld 5
4142 DA Leerdam
E: leerdam@4dental.nl

4Dental Service Lab Maastricht
Prof. Pieter Willemstraat 21-23
6224 CC Maastricht
E: maastricht@4dental.nl

4Dental Service Lab Nijmegen
Groenewoudseweg 315
6524 TX Nijmegen
E: nijmegen@4dental.nl

4Dental Service Lab Schiedam
Karel Doormanweg 9A
3115 JD Schiedam
E: schiedam@4dental.nl

4Dental Service Lab Sneek
Stationsstraat 46
8601 GG Sneek
E: sneek@4dental.nl

Wij hebben een CAD Team

4Dental Service Lab
Spijkenisse

Lenteakker 5b
3206 TB Spijkenisse
E: spijkenisse@4dental.nl

4Dental Service Lab Wijchen
Kruisbergseweg 40
6601 JL Wijchen
E: wijchen@4dental.nl

4Dental Service Lab Zierikzee
Grachtweg 24
4301 KJ Zierikzee
E: zierikzee@4dental.nl

4Dental Service Lab Zundert
Molenstraat 132
4881 GE Zundert
E: zundert@4dental.nl

Wij hebben een CAD Team
scanteam.zundert@4dental.nl